• Banner

  Rejsy żeglarskie Adriatyk, Mazury i Bałtyk

 • Banner

  Wyprawy rowerowe po Europie

 • Banner

  Wyjazdy aktywne dla singli

 • Banner

  Spływy kajakowe Rawką

 • Banner

  Spływy kajakowe na Mazurach

 • Banner

  Lato 2015 w ciągłej sprzedaży!

 • Banner

  Lato 2015 w ciągłej sprzedaży!

 • Banner

  Spływy kajakowe na Mazurach

infolinia +48 222 428 570 poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00
Znajdź ofertę

Wyprawy rowerowe Liczba ofert: 1

Poznawanie świata z perspektywy siodełka rowerowego to ciekawy sposób na wykorzystanie wolnego czasu. Wszystkich miłośników jednośladów zapraszamy na wyprawy rowerowe po rodzimym kraju oraz sąsiedniej Słowacji i Węgrzech. Trasy wiodą przez malownicze tereny, umożliwiając obcowanie z przyrodą, jak również odkrycie niezwykłej historii poszczególnych regionów. Przecinają miejsca niedostępne dla ruchu samochodowego, pozwalające na wkroczenie w obszary często nie tknięte cywilizacją. Czas trwania podróży przewidziany jest na kilka do kilkunastu dni – w zależności od ilości kilometrów do pokonania.

Podczas eskapady zagwarantowana jest asysta busa oraz fachowa kadra przewodników. Gwarantujemy również komfortowe warunki zakwaterowania w wersji All inclusive. Zapewniamy rozsądne odcinki trasy do pokonania każdego dnia oraz odpowiednią ilość czasu na odpoczynek i zwiedzanie.

Rowerem wzdłuż Dunaju

Region: Nizina Węgierska
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 16 sierpień 2015
Termin wyjazdu: 13 wrzesień 2015
Liczba dostępnych miejsc: 14
Cena już od: 2.740,00 zł

1

O ofercie

Zapraszamy na wyjątkową wyprawę rowerową w wersji all inclusive! Urokliwa trasa rajdu biegnie wzdłuż Dunaju i obejmuje 3 stolice europejskie: Wiedeń, Bratysławę i Budapeszt. Rekreacyjne tempo jazdy pozwala na podziwianie czarujących krajobrazów, a zwiedzanie mijanych miast i miasteczek daje możliwość zapoznania się z kulturą i lokalnymi specjałami. Uczestnicy wyprawy mają zapewnioną asystę busa oraz profesjonalny serwis rowerowy.

Przejdź do oferty

Podobne oferty

 

Zobacz inne wyjazdy z naszej oferty

Do góry