• Banner

  Lato 2015 w ciągłej sprzedaży!

 • Banner

  sporteus.pl - ciekawsza strona turystyki

 • Banner

  Nowości 2015, first i last minute

 • Banner

  Spływy kajakowe na Mazurach

 • Banner

  Rejsy żeglarskie Adriatyk, Mazury i Bałtyk

 • Banner

  Spływy kajakowe Rawką

 • Banner

  Wyjazdy aktywne dla singli

 • Banner

  Wyprawy rowerowe po Europie

infolinia +48 222 428 570 poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00
Znajdź ofertę

Wyprawy rowerowe Liczba ofert: 4

Poznawanie świata z perspektywy siodełka rowerowego to ciekawy sposób na wykorzystanie wolnego czasu. Wszystkich miłośników jednośladów zapraszamy na wyprawy rowerowe po rodzimym kraju oraz sąsiedniej Słowacji i Węgrzech. Trasy wiodą przez malownicze tereny, umożliwiając obcowanie z przyrodą, jak również odkrycie niezwykłej historii poszczególnych regionów. Przecinają miejsca niedostępne dla ruchu samochodowego, pozwalające na wkroczenie w obszary często nie tknięte cywilizacją. Czas trwania podróży przewidziany jest na kilka do kilkunastu dni – w zależności od ilości kilometrów do pokonania.

Podczas eskapady zagwarantowana jest asysta busa oraz fachowa kadra przewodników. Gwarantujemy również komfortowe warunki zakwaterowania w wersji All inclusive. Zapewniamy rozsądne odcinki trasy do pokonania każdego dnia oraz odpowiednią ilość czasu na odpoczynek i zwiedzanie.

Karpaty na rowerze

Region: Karpaty
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 04 maj 2015
Termin wyjazdu: 01 czerwiec 2015
Liczba dostępnych miejsc: 14
Cena już od: 1.850,00 zł

1

O ofercie

Zapraszamy miłośników dwóch kółek na wyprawę rowerową w wersji all inclusive karpackimi dolinami z Nowego Sącza przez słowackie szlaki do Wetliny. Podczas wyprawy dwa razy przekroczymy główny grzbiet Karpat, odwiedzimy barwną Sądecczyznę, Spisz, niemalże nieznane w Polsce regiony Szarysz oraz Zemplin, Beskid Niski oraz legendarne Bieszczady. Będzie też czas na relaks w gorących źródłach w okolicach Bardiowa oraz możliwość skosztowania węgierskich win.

Przejdź do oferty

Podobne oferty

Warszawa-Kraków rowerem - first minute

Region: Mazowsze
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 21 czerwiec 2015
Termin wyjazdu: 31 sierpień 2015
Liczba dostępnych miejsc: 20
Cena już od: 1.730,00 / 1.650,00 zł

2

O ofercie

Zapraszamy na wyprawę rowerową łączącą dwie polskie stolice! Wyruszymy z Warszawy, największego i najważniejszego miasta w Polsce. Jadąc w górę rzeki Wisły dotrzemy do Krakowa, dawnej stolicy kraju, miasta zwanego obecnie kulturalną stolicą Polski. W czasie 6 dni przejedziemy 250 km na rowerach, zobaczymy malownicze lasy, sady i plantacje chmielu. Odwiedzimy park zdrojowy z tężniami solankowymi, popłyniemy kajakami piękną doliną Pilicy. Zwiedzimy zamki, pałace, malownicze miasta i podziemne systemy korytarzy kopalni soli w Bochni. Czeka na Ciebie wiele miejsc, które warto zobaczyć - skorzystaj z tego!

Przejdź do oferty

Podobne oferty

Rowerem wzdłuż Dunaju - first minute

Region: Nizina Węgierska
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 16 sierpień 2015
Termin wyjazdu: 13 wrzesień 2015
Liczba dostępnych miejsc: 14
Cena już od: 2.740,00 / 2.650,00 zł

3

O ofercie

Zapraszamy na wyjątkową wyprawę rowerową w wersji all inclusive! Urokliwa trasa rajdu biegnie wzdłuż Dunaju i obejmuje 3 stolice europejskie: Wiedeń, Bratysławę i Budapeszt. Rekreacyjne tempo jazdy pozwala na podziwianie czarujących krajobrazów, a zwiedzanie mijanych miast i miasteczek daje możliwość zapoznania się z kulturą i lokalnymi specjałami. Uczestnicy wyprawy mają zapewnioną asystę busa oraz profesjonalny serwis rowerowy.

Przejdź do oferty

Podobne oferty

Rowerem po Kresach

Region: Kresy Wschodnie
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 23 maj 2015
Termin wyjazdu: 20 czerwiec 2015
Liczba dostępnych miejsc: 14
Cena już od: 1.950,00 zł

4

O ofercie

Zapraszamy na wyprawę rowerową wschodnimi Kresami Rzeczypospolitej. Rozpoczniemy na Suwalszczyźnie i będziemy poruszać się na południe eksplorując słynące historią i przyrodą krainy. Poznamy Wigierski Park Narodowy i Puszczę Augustowską oraz nauczymy się cenić kunszt inżynierów, który zbudowali Kanał Augustowski. Pomiędzy zaściankami szlacheckimi i sielskimi siołami Podlasia odkryjemy ślady polskich Tatarów - muzułmańskiej mniejszości tworzącej od setek lat unikalny klimat polskiego wschodu. Cały dzień poświęcimy też na dokładne poznanie Puszczy Białowieskiej w towarzystwie lokalnych  przewodników. A to wszystko pod opieką fachowej kadry i sprzętu oraz z asystą naszego komfortowego busa.

Przejdź do oferty

Podobne oferty

 

Zobacz inne wyjazdy z naszej oferty

Do góry