• Banner

  Atrakcyjne obozy tenisowe

 • Banner

  sporteus.pl - ciekawsza strona turystyki

 • Banner

  Lato 2015 w ciągłej sprzedaży!

 • Banner

  Lato 2015 w ciągłej sprzedaży!

 • Banner

  Spływy kajakowe na Mazurach

 • Banner

  Wyprawy rowerowe po Europie

 • Banner

  Wyprawy rowerowe po Europie

 • Banner

  Rejsy żeglarskie Adriatyk, Mazury i Bałtyk

infolinia +48 222 428 570 poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00
Znajdź ofertę

Wyprawy rowerowe Liczba ofert: 2

Poznawanie świata z perspektywy siodełka rowerowego to ciekawy sposób na wykorzystanie wolnego czasu. Wszystkich miłośników jednośladów zapraszamy na wyprawy rowerowe po rodzimym kraju oraz sąsiedniej Słowacji i Węgrzech. Trasy wiodą przez malownicze tereny, umożliwiając obcowanie z przyrodą, jak również odkrycie niezwykłej historii poszczególnych regionów. Przecinają miejsca niedostępne dla ruchu samochodowego, pozwalające na wkroczenie w obszary często nie tknięte cywilizacją. Czas trwania podróży przewidziany jest na kilka do kilkunastu dni – w zależności od ilości kilometrów do pokonania.

Podczas eskapady zagwarantowana jest asysta busa oraz fachowa kadra przewodników. Gwarantujemy również komfortowe warunki zakwaterowania w wersji All inclusive. Zapewniamy rozsądne odcinki trasy do pokonania każdego dnia oraz odpowiednią ilość czasu na odpoczynek i zwiedzanie.

Warszawa-Kraków rowerem

Region: Mazowsze
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 21 czerwiec 2015
Termin wyjazdu: 31 sierpień 2015
Liczba dostępnych miejsc: 20
Cena już od: 1.730,00 zł

1

O ofercie

Zapraszamy na wyprawę rowerową łączącą dwie polskie stolice! Wyruszymy z Warszawy, największego i najważniejszego miasta w Polsce. Jadąc w górę rzeki Wisły dotrzemy do Krakowa, dawnej stolicy kraju, miasta zwanego obecnie kulturalną stolicą Polski. W czasie 6 dni przejedziemy 250 km na rowerach, zobaczymy malownicze lasy, sady i plantacje chmielu. Odwiedzimy park zdrojowy z tężniami solankowymi, popłyniemy kajakami piękną doliną Pilicy. Zwiedzimy zamki, pałace, malownicze miasta i podziemne systemy korytarzy kopalni soli w Bochni. Czeka na Ciebie wiele miejsc, które warto zobaczyć - skorzystaj z tego!

Przejdź do oferty

Podobne oferty

Rowerem wzdłuż Dunaju - first minute

Region: Nizina Węgierska
Liczba terminów wyjazdu: 1
Oferta ważna do: 16 sierpień 2015
Termin wyjazdu: 13 wrzesień 2015
Liczba dostępnych miejsc: 14
Cena już od: 2.740,00 / 2.650,00 zł

2

O ofercie

Zapraszamy na wyjątkową wyprawę rowerową w wersji all inclusive! Urokliwa trasa rajdu biegnie wzdłuż Dunaju i obejmuje 3 stolice europejskie: Wiedeń, Bratysławę i Budapeszt. Rekreacyjne tempo jazdy pozwala na podziwianie czarujących krajobrazów, a zwiedzanie mijanych miast i miasteczek daje możliwość zapoznania się z kulturą i lokalnymi specjałami. Uczestnicy wyprawy mają zapewnioną asystę busa oraz profesjonalny serwis rowerowy.

Przejdź do oferty

Podobne oferty

 

Zobacz inne wyjazdy z naszej oferty

Do góry