sporteus.pl

Blog tematyczny o lifestylu, zdrowiu i modzie

LifestyleModa

Najlepsze dodatki w kolorze butelkowej zieleni

Najlepsze dodatki w kolorze butelkowej zieleni

Butelkowa zieleń to w obecnych czasach bardzo popularny kolor. Dlatego warto zapoznać się z najlepszymi propozycjami dodatków w tej barwie, dzięki czemu każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Tekstylia

Wśród najczęściej wykorzystywanych dodatków we wnętrzach w kolorze butelkowej zieleni można wymienić tekstylia, a w szczególności poduszki. Poduszki stanowią fantastyczny akcent w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu można je w dowolny sposób dopasowywać do wystroju danego wnętrza. Do poduszek w kolorze butelkowej zieleni doskonale będzie pasował koc lub pled w tym samym odcieniu, który można będzie ułożyć na sofie.

Zasłony

Kolejnym dodatkiem w kolorze butelkowej zieleni, który doskonale będzie się prezentować we wnętrzach, są zasłony. Zasłony stanowią bardzo istotny element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu, ponieważ zazwyczaj są dość dobrze widoczne. Warto wykorzystać zasłony w odcieniach zieleni oraz dopasować do nich pozostałe tekstylia, które będą się znajdować w pomieszczeniu. Dzięki temu wszystko będzie się charakteryzowało wyjątkowo wysokim poziomem spójności, co jest bardzo istotne podczas aranżowania wnętrz.

Lampy

Butelkowa zieleń dodatki obejmuje również takie elementy wyposażenia jak lampy. Dlatego bardzo dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na lampy z abażurami w kolorze butelkowej zieleni. Mogą to być zarówno lampy stojące, jak i małe lampki ustawiane na stolikach. Możliwe jest również zastosowanie kilku lamp w pomieszczeniach, które będą do siebie doskonale pasować i będą miały podobny odcień. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie niepowtarzalnego klimatu we wnętrzach, w których się na co dzień przebywa.

Doniczki

W wielu wnętrzach doskonale sprawdzą się także doniczki w kolorze butelkowej zieleni, które idealnie będą się komponować z barwą kwiatów znajdujących się w nich. Doniczki z powodzeniem można ustawiać w różnych częściach pomieszczenia, dlatego warto dopasować je do pozostałych dodatków, które znajdują się w danym wnętrzu. Doniczki w kolorze butelkowej zieleni na pewno ożywią każde pomieszczenie i sprawią, że rośliny będą się rzucały w oczy.

Dywany

Kolejnym fantastycznym dodatkiem, który znajdzie zastosowanie we wnętrzach zaaranżowanych w różnych stylach, są dywany. Warto zdecydować się na jeden dywan lub kilka mniejszych dywaników w kolorze butelkowej zieleni, jeśli pozostałe dodatki w pomieszczeniu również mają takie barwy. Na pewno będzie się to korzystnie prezentowało oraz zachwycało gości odwiedzających dom. Warto o tym pomyśleć podczas planowania aranżacji domu lub mieszkania.

Udostępnij